reus.cat
cerca
Logotip Montsant
Envia   |   Imprimeix   |   Twitter   |   Facebook
05 desembre 2013
Altres
Divendres en família

El divendres 29 va tenir lloc el primer Divendres en família a la nostra escola.Va ser tot un èxit.Moltes famílies van poder gaudir una tarda dins l'espai on passen bona estona els seus fills.Van poder observar on,com i amb qui juguen, i també com berenen a l'escola bressol.

La nostra intenció era que passessin una estona agradable, i que tinguessin l' oportunitat de relacionar-se amb la resta de les famílies que formen part de la nostra escola.Fins i tot mateixes famílies van portar un petit berenar i nosaltres les vam convidar a cafès i sucs.

El proper mes tindrem una altra tarda de Divendres en família i esperem que tingui la mateixa resposta.

Us animem a que vingueu famílies!!!